Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Ülkemiz son yıllarda gerek ağır sanayi gerek de teknolojik alanlarda büyük bir gelişme kaydetmiştir. İşte böyle bir süreçte lojistik alanında bulunan açığı kapatmak adına uzun yıllara dayanan tecrübesini ülkemize aktarmaya karar veren firmamız yurtiçi taşımacılık alanında ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunmaktadır.  Ülkemiz geniş bir ulaşım ağına sahip bir ülkedir. Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu Türkiye’de gelişmiş olan ulaşım şekilleridir. Bu yüzden Türkiye’nin her yerinden tüm ürünlerinizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ticaret, ev taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma gibi birçok hizmetimizle sizlerin tüm nakliye işlemlerine etkin çözümler sunuyoruz.

Güçlü Hizmet Ağımızdan Faydalanın

Ülkemizde yurtiçi taşımacılık hizmetleri konusunda sizlere destek olacak firmaların büyük bir bölümü yüklü taşıma hizmetlerinde sorunlarınızı çözemez. Firmamız karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu ulaşım araçlarında oluşturduğu güçlü hizmet ağı sayesinde ürünlerinizi en kısa sürede gideceği yere ulaştırmaktadır. Yapacağımız çalışmalarda alanında uzman personellerimiz tüm paketleme, yükleme, taşıma ve boşaltma hizmetlerinizi yerine getirmektedir. Bizim için taşınacak ürünün ne olduğunun bir önemi yoktur. Sizler sadece bizlere gerekli bilgileri verirsiniz ve gerisini profesyonel personellerimize bırakırsınız.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Ürünlerinizi istediğiniz yere taşımadan önce sizlere eksper hizmeti sunuyoruz. Öncelikle randevu aldığımız tarihte görevlimiz gelerek ürünlerinizin listesini yapıyor. Daha sonra da listeye dahil edilen tüm ürünler için anlaşmalı sigorta şirketimiz ile bir sigorta sözleşmesi imzalamanız sağlanıyor. Böylece yurtiçi taşımacılık hizmetinde ortaya çıkabilecek her türlü sorun ortadan kaldırılır.

Nakliye hizmeti alan müşterilerin en büyük korkusu eşyalara bir zarar gelmesidir. Ancak imzaladığınız sigorta sözleşmesi ile tüm ürünleriniz güvence altındadır. Bizden kaynaklı olmasa da taşıma işleminde oluşacak en ufak bir sorun durumunda tüm zararlarınız karşılanmaktadır. Değerinde sigortalanan ürünlerinizde denetlemeler sırasında belirlenen tüm hasarlar kayıt altına alınır ve sigortalı taşıma hizmeti kapsamında size gerekli ödemeler en kısa sürede yapılır.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Hizmet Garantisi

Taşıma işlemlerinde en önemli sorunların başında zaman ve maliyet gelir. Bu durumun farkında olan firmamız yurtiçi taşımacılık hizmetinde ülkemizin her yerine en kısa sürede nakliye işlemini gerçekleştirir. Bu sayede zaman konusundaki korkularınız ortadan kalkar. Hava koşulları ya da yol durumuna bağlı bir aksama olmadığı sürece araçlarımız en kısa sürede taşıma işlemini tamamlar. Ayrıca maliyeti yüksek olan nakliye işlemini siz değerli müşterilerimize en gelişmiş filolarımızla en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.