Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Yurt içi ve uluslararası taşımacılık sektöründe uzun yıllardan beri yoğun olarak kullanılan taşımacılık türlerinden biri de demiryolu taşımacılığı olmaktadır. Firmamız demiryolu taşımacılığına yaptığı yatırımlar ile siz değerli müşterilerin lojistik çözümlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca uluslararası geçişlerde kara yolunda geçiş sınırlamaları vardır. Ancak transit ülkeler tarafından daha çok tercih edilen bu yöntemde geçiş üstünlüğü bulunur. Her türlü ürününüzü sizler de güvenli şekilde gideceği yere ulaştırmak için demiryolunu tercih edebilirsiniz.

Çevreye Duyarlı Taşımacılık

Dünyadaki en çevreci taşımacılık seçeneğidir. Sizler de doğaya önem veriyor ve onu korumak için adım atmak istiyorsanız demir yolu taşımacılığı ile tüm ürünlerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca günümüzde dünyada kara yolu taşımacılığı alanında büyük bir yoğunluk vardır. Bu yüzden demir yolunun kullanılması bu alanın yükünü hafifletmektedir. Sizler de her türlü ürününüzü demir yolu ile nakliye etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kötü Hava Koşullarından Etkilenmez

Demiryolu taşımacılığı kötü hava koşullarından etkilenmeyen tek nakliye yöntemidir. Ürünlerin cinsine göre vagonlu ya da açık taşıma seçenekleriyle taşıma işlemi hava koşulları sebebiyle hiçbir şekilde aksamaz. Ayrıca ülkemizde ve kara bağlantımızın olduğu ülkelerde geniş bir ulaşım ağına sahip olduğu için bu taşımacılık avantajlı olmaktadır. Ayrıca kötü hava koşullarının getireceği aksamalar ve olumsuz etkiler olmayacağı için diğer taşıma türlerine göre daha güvenli çözümler sunmaktadır.

İnsana Bağımlılık Olmadan Kitle Taşımacılığı

Diğer taşımacılık türlerinde insana bağımlılık fazladır. Ancak demiryolu taşımacılığı yaparken tüm işlemler makineler yardımıyla yapılmaktadır. Yükleme, taşıma ve indirme işlemleri bu şekilde gerçekleşir. Bu durum da ortaya çıkacak olan sorunları en aza indirecektir. Ağır tonajlı ve hacimli yüklerinizi fiziksel olarak hiçbir sorun çıkmadan taşıyabilirsiniz.  Ayrıca yük kapasitesi düşünüldüğünde maliyet de oldukça düşük olacaktır. Özellikle uzun yol taşımacılıklarında en ucuz taşıma yöntemleri arasında olabilir.

Diğer taşımacılık işlemlerinin olumsuz özelliğini ortadan kaldıran demir yolu taşımacılığıuzun dönem sabit fiyat garantisine sahiptir. Transit süreleri kara yolundan fazla olsa da sefer süreleri sabit olarak yapılmaktadır. Bu taşımacılıkta hata payı çok düşüktür. Ayrıca rekabetçi maliyetler oluşturma konusunda size avantajlı çözümler sunar ve gelişmiş güzergah avantajları ile ülkemizde yoğun olarak tercih edilir. Son dönemlerde artan bu ilgiden sizler de faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kitle taşımacılığına elverişli olması diğer taşımacılık türlerinden kaynaklanacak yoğunlukları en aza indirecektir. Uzman personel ve kaliteli ekipmanlarla nakliye işlemi için bizi arayın.

 

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.