Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Dünyada bağımsız olan her devlet kendi gümrük bölgesine sahiptir. Bu yüzden bir ülkenin gümrük bölgesine gelen ya da buradan çıkarılan ürünler o devletin yasalarına uygun olarak gümrük işlemlerine tabi tutulur. Gümrükleme işlemi de yabancı bir ülkeye yapılan dış ticaret faaliyetlerinde ürün ya da hizmetlerin gümrüklü sahalardan geçişi için devletle olan ilişki ve işlemleri yürütülmesidir. Yabancı bir ülkeye göndereceğiniz ürün ya da hizmetlerin gümrükteki süreçlerini yürütmek profesyonellik isteyen bir konudur. Bu yüzden bağlantıları tüm dünyada gelişmiş olan firmamız ve tüm ülkelerin gümrük sürecine hakim olan personellerimiz gümrüklerde hiçbir sorun yaşamadan ürün giriş çıkışını yapmanızı sağlar.

Paketleme işlemi de ticarette ve nakliyede çok önemlidir. Çünkü ürünlerin yapısı, taşınacağı bölge, taşıma yöntemi ve taşıma işlemi sırasındaki hava koşulları gibi birçok faktör paketleme işlemine etki etmektedir. Firmamızın kullandığı paketleme malzemeleri son kalite ürünlerdir. Ayrıca tüm eşyalarınız yapısına uygun şekilde belirttiğimiz tüm paydaşlar dikkate alınarak paketlenir. Yani bizlerle iletişime geçerek tüm paketleme ve gümrükleme işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Güvenli ve Sorunsuz Taşıma

Bir ürünün bir ülkeden başka bir ülkeye ulaştırılması son derece profesyonellik gerektiren bir iştir. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere en kaliteli nakliye hizmetini vermeyi hedef haline getiren firmamız taşımalarınız sırasında en doğru paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca gümrükteki işlemlerinizi de en kısa zamanda sorun çıkmayacak şekilde sonuçlandırmaktadır. Böylece güvenli ve sorunsuz bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Çünkü doğru paketlenmeyen ürünler yolda zarar görebilir. Ayrıca gümrükte uzun süre bekleyen bazı ürünler bozulabilir ya da sizlere beklediği an zarar ettirebilir. İşte tüm bu durumda profesyonel bir paketleme ve gümrükleme işlemi tüm olası olumsuzlukları ortadan kaldıracaktır.

Planlı Çalışma Sistemi

Firmamızın geliştirdiği planlı çalışma sistemi ile paketleme ve gümrükleme süreçleriniz işlem öncesinde planlanır. Öncelikle yapılan tespit çalışmaları sonucunda ürünlerin paketlenmesi için gerekli olan malzemeler temin edilir ve en uygun koşullarda paketleme işlemi gerçekleşir. Daha sonra nakliye işleminde izlenecek güzergah belirlenerek tüm gümrük işlemleri hakkında gerekli ön hazırlıklar yapılır ve bağlantılar kurulur. Böylece nakliye hizmeti başladığı anda tüm süreç önceden belirlendiği için bir sürpriz olmaz ve belirtilen tarih içinde ürünleriniz istediğiniz adrese ulaşır. Sizler de ürünlerinizin paketlenmesi ve gümrüklerdeki işlemlerin yürütülmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca müşteri ilişkileri departmanımızda görevli personellerimizden diğer hizmetlerimiz hakkında da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.