Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Dünyada ve ülkemizde en yaygın olarak kullanılan kara yolu taşımacılığı yüklerin bir noktadan bir noktaya en çabuk şekilde ulaşmasını sağlayan nakliye biçimidir. Bu taşıma işleminde ürünlerin alındığı nokta ile ulaştığı nokta arasında aktarmasız şekilde nakliye yapılır. Özellikle kısa mesafeli taşımacılık işlemlerinde bu metot yoğun olarak kullanılır. Ülkemizde de son derece gelişmiş olan bu alanda gelişmiş araç filomuz, uzman kadromuz ve güçlü alt yapı desteğimiz ile tüm ürünlerinizi istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Günümüzde lojistik alanında en çok ilgi gören taşımacılık türü kara yolu taşımacılığıdır. Bu şekilde çok sayıda yükü istediğiniz yerden belirtiğiniz noktaya kadar taşıtabilirsiniz.  Lojistik alanında bu yöntemin yoğun olarak kullanılmasının birçok avantajı vardır. Firmamız bu yolla naklettirdiğiniz ürünler en kısa sürede gideceği yere sevk etmektedir. Ayrıca kapınızdan alarak ulaşım adresinde tüm ürünler kapıya kadar bırakılır. Diğer taşımacılık işlemlerinde ulaştığınız noktada yeniden kara yolu ile aktarma yapmak zorunda kalırsınız. Her türlü ürününüzü araç filomuzla taşıyabilirsiniz.

Ekonomik Bir Taşıma Yöntemidir

Günümüzde özellikle ticarette nakliye işlemi en masraflı olan kalemlerden biridir. Bu yüzden de nakliyenin en güvenli, çabuk ve ekonomik şekilde tamamlanması gerekir. Lojistik firmamız sayısı fazla olan yükleriniz de dahil istediğiniz noktaya en uygun fiyatlarla ulaştırmaktayız. Kara yolu taşımacılığı kısa mesafelerde sizin için en ucuz taşıma yöntemi olacaktır. Kara yolu taşımacılığı ile kolili, paletli, genel kargo taşıma, gabari yük taşıma, ithalat ve ihracat taşıma, tekstil ve kimyasal ürün taşınması gibi birçok alanda hizmet alabilirsiniz.

Boşatma ve Yükleme Kolaylığı

Kara yolu taşımacılığı işlemlerinde yükleme ve boşaltma işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Yükleme ve boşaltma işinde tecrübeli olan personellerimiz tüm ürünlerinizi en uygun paketleme yöntemleriyle koruma altına alarak kamyonlarımıza yüklemektedir. Daha sonra gittiği adreste de boşaltma işlemi ve yerleştirme işlemi yapılarak ürünler size teslim edilmektedir. Firmamızdan kara yolu taşımacılığı hizmeti almak için iletişim numaramıza ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Gelişmiş Araç Filosu ve Sigortalı Taşımacılık

Filomuzda bulunan araçların tamamı son teknolojilerle donatılmıştır. Özellikle soğutmalı ve hem yüksek hem de konforlu taşımacılığa elverişli olan araçlarımız ürünlerinizi güvenli şekilde gideceği yere ulaştırmaktadır. Ayrıca kara yolu taşımacılığı işlemlerinde eşyalarınıza zarar gelmesi ihtimalinizi de düşünüyoruz. Ürünlerinizin tamamını eksper hizmetimizle sigortalıyoruz ve bir zarar gelmesi durumunda sigorta şirketinin tüm zararınızı karşılamasını sağlıyoruz. Hızlı, güvenli ve konforlu taşımacılık işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.