Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Global olarak sınırların kalkmasıyla birlikte insanlar aynı bölgede yaşamasalar da iletişim kurabiliyor. Böylece ticaret de farklı bir boyut kazanıyor. Dünyanın birçok ülkesiyle ticaret yapabilir ve ürün gönderimi yapabilirsiniz. Günümüzde taşıma seçeneklerinin çeşitlenmesiyle birlikte
hava yolu taşımacılığıda gelişme göstermiştir. Göndermek istediğiniz ürünleri dünyanın birçok ülkesine kargo uçaklarımızla gönderiyoruz. Özellikle değerli eşyalarınızı ve çabuk bozulacak olan ürünlerin naklini yaptırabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.
Uzun yıllara dayanan tecrübe, lojistik alanında deneyimli personeller ve tüm sorunlara ürettiği akılcı çözümler ile firmamız her türlü ürününüzü gideceği yere ulaştırmaktadır. Yüksek birim maliyetine sahip olsa da özellikler kıtalar arası taşımacılık işlemlerinde hava yolu taşımacılığının tercih edilme oranı son derece yüksektir. Uluslararası gelişmiş ulaşım ağımız sayesinde en uygun maliyetlerle, en hızlı ve güvenli ulaşım hizmeti veriyoruz.

Hızlı Çözümlerden Yararlanın

Sizlerin de zamanının değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de lojistik alanında müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla sizlere geliyoruz. Günümüzde özellikle kıtalar arası taşıma işlemlerinde hava yolu taşımacılığı en hızlı çözümleri sunan nakliye yöntemidir. Vaktinizin kısıtlı olduğunda ve ürünlerinizi en çabuk şekilde ulaştırmak istediğinizde firmamızın sağladığı hizmet size yardımcı olacaktır.

Ürünlerinizi en uygun paketleme yöntemleriyle uçaklarımıza yüklüyoruz. Daha sonra profesyonel ekiplerimizle ve gelişmiş hizmet ağımız ile ürünlerinizi istediğiniz ülkeye en kısa sürede ulaştırıyor ve teslimatını yapıyoruz. Üstelik müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde ürünlerinizin durumu hakkında sizlere tüm bilgileri ayrıntılı olarak sunuyoruz.

Ticaretin %8’i Hava Yolu ile Yapılıyor

Günümüzde ticaret için ülkeler arasında sınırlar kalkmış durumda. Artık dünyanın diğer ucundaki girişimci sizlerle çok rahat bir şekilde iletişim kurarak ticaret yapabiliyor. Bu durum da farklı taşımacılık alternatiflerini masaya yatırıyor. Bugün dünyada ticaretin % 8’lik kısmı hava yolu taşımacılığı ile yapılıyor. Bu payın içinde kimyasal maddelerden arabaya, teknolojik ürünlerden makine parçalarına, maddi değeri olan hammaddelerden ısı hassasiyetli aletlere kadar birçok ürün bu yolla gideceği yere ulaşıyor.

Hava yolu ile yapılan taşımacılık her yıl %5 büyümektedir. Bu durumun farkında olan ve ülkemizde bu alandaki hizmet açığını doldurmak için yola çıkan firmamız sizlere lojistik hizmeti veriyor. Bu taşımacılığın kullanılmasının en önemli nedenlerinden biri ise güvenli bir hizmet sunulmasıdır. Son teknolojilerle donatılmış uçaklarda en etkili yükleme önlemleriyle her türlü ürününüz gideceği yere emniyetli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.