Boysal Lojistik
FİRMA MERKEZİ
İSTANBUL
EMAIL ADRESİ
[email protected]
7/24 GSM
0533 370 3 269
ÇAĞRI MERKEZİ
444 4 946
Boysal Lojistik

Lojistik alanında taşıma hizmetleri kadar ürünlerinde depolanması da önemlidir. Çünkü bazı ürünlerin bir süre beklemesi gerekebilir. Bunun için sizlere sağladığımız güvenli depolamahizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlerinizi geniş depolarımızda istediğiniz sürelerde muhafaza edebiliriz. Artık fazla ürünleriniz için yer aramaya ya da dükkanlara, evlere boş yere kira ödemeye son! Özel imkanlarla donatılmış depolarımızda en uygun koşullarda ürünlerinizi muhafaza ediyoruz.

Sizlerin belirlediği özelliklere göre dizaynı yapılan depomuzda ürünlerin kabul edilmesi, stok girişlerinin yapılması ve gerekli analizlerin tamamlanması, size özel bilgilendirmeler yapılması personellerimizin asli görevidir. Depolama personellerimiz ürünlerinizin paketleme, yükleme ve boşaltma işlemlerini son teknoloji ürünler yardımıyla gerçekleştirmektedir. Öncelikli çalışmamız eşyalarınızın en güvenli ortamda belirttiğiniz süre boyunca saklanmasıdır.

Ürünleriniz Güvenle Saklansın

Depolarımız her türlü eşyanın muhafaza edileceği özelliklere sahiptir. Uygun serinlik ortamının sağlandığı depolarımızda düzenli olarak ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır. Böylece eşyalarınıza gelebilecek zararlara önceden önlem alınmış olur. Firmamızın en önemli özelliklerinden biri de her işinde aldığı yüksek güvenlik önlemleridir. Depolarımızın her noktası 7 gün 24 saat kamera ile kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca vardiyalı olarak görev yapan bekçilerimiz düzenli olarak denetimler yapmakta ve depo alanında güvenliği sağlamaktadır. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Zarara Karşı Sigorta

Firmanız kurumsal depolama işlemlerinde de eşyalarınızı sigortalama işlemi de yapmaktadır. Sigorta şirketiyle imzalanan sözleşme gereği eşyalarınız muhafaza edildiği süre boyunca bir zarara karşı sigortalanmıştır. Sizler de eşyalarınızı oluşacak problemlere karşı koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı güvenli bir ortamda muhafaza ederek ana işinize odaklanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ayrıca mevcut saklama koşullarınızda envanter seviyenizi düşürebilirsiniz. Böylece envanter yönetiminde de daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Depolarda yönetim hizmetleri de çok önemlidir. Güvenli yönetim ortamıyla idari yönetim giderlerinden kurtulabilir ve riski en aza indirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız yatırım maliyetlerinden de kurtulabilirsiniz.

Kaliteli Paketleme ve Düzenli Havalandırma

Ürünlerin zarar görmeden saklanması için kaliteli bir paketleme işlemi olması gerekir. Bu alanda deneyimli olan personellerimiz tüm eşyalarınızı doğasına en uygun şekilde paketler. Daha sonra yerleşimi de en geniş şekilde yapan görevlilerimiz eşyalarınızın sıkışıklığa bağlı yaşayacağı zararların önüne geçmektedir. Saklama koşullarını her zaman istenen aralıklarda tutmak için depolarımızın havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca belli aralıklarla görevlilerimiz eşya depolama işlemi kapsamında mekanlarımızı havalandırmaktadır. Böylece eşyalarınızın ortamdan görebileceği sorunların önüne geçilir. Depolarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçerek, uygunluk ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

© 2024 Desing By Before Plus Coding By SognoSoft, Tüm Hakları Saklıdır.